KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15553156
nr 1555 3156
Oidentifierad konstnär. Efter Edward Steichen "Dante Bea" (Metropolitan Museum). Signerad. Olja på pannå, 60x40 cm, yttermått inklusive ram: 63x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:18:02
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)